Podróze Jozina - strona glówna

Najnowsze wpisy na blogu


Już niedługo: wyjazd do Kolumbii

14 marca 2011

Od ostatniego wpisu minęło trochę czasu. Na szczęście (albo i nie) blog ten nie ma jeszcze zbyt wielu czytelników, choć zdaję sobie sprawę z tego, że ci nieliczni są zawiedzeni małą częstotliwością wpisów

Dużo się też zmieniło. Mam znacznie więcej czasu na podóżowanie, jako że pożegnałem się z moją pracą etatową. Jak zwykle nie ma róży bez kolców - jednocześnie brak środków na realizację planów podróżniczych. Jak jednak każdy podróżnik wie - pieniądze w dużej ilości nie są niezbędne do podróżowania. Przekonał mnie o tym ostatnio poznański podróżnik Krzysztof Kryza, który właśnie wyjechał w podróż po wyspach Pacyfiku z bardzo, ale to bardzo małym budżetem.

Cóż, czas już oficjalnie wyjawić i zapowiedzieć, że zbliża się wreszcie kolejna podróż na kontynent amerykański. Będzie to Kolumbia. Podróż jest zaplanowana na 3-25 maja. Cały czas myślę nad planem szczegółowym. Niedługo pewnie podam więcej szczegółów. Na razie wiem, że odwiedzę miasto ze zdjęć poniżej - Cartagena de Indias.

Cartagena, Kolumbia Cartagena, Kolumbia

Oczywiście już dziś zapraszam do śledzenia relacji z podróży. Mam nadzieję, że ogarnę wszystkie szczegóły techniczne do tego czasu. Szczerze mówiąc, to kiedyś byłem dość negatywnie nastawiony do blogowania jako do formy relacjonowania swoich poczynań. Teraz jednak podchodzę do tego z większym dystansem. Swoją drogą, mój blog z podróży dookoła świata cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nawet obecnie na stronie geoblog.pl jest w grupie najpopularniejszych blogów. Co rusz też spotykam osoby, które w ten sposób śledziły moją podróż, co tym bardziej dopinguje mnie do tego, by i tym razem prowadzić relację na bieżąco.

Obecnie pracuję nad przeniesieniem relacji z mojej podróży dookoła świata na tę stronę. Już niedługo dalsze wieści...

Poprzedni wpis Następny wpis


Loading
Porównywarka cen hoteli

Ostatnio dodane:


Pierwsza Podróż Jożina dookoła świata - dzienniki

Tagi:

Bangkok podróż dookoła świata Fidżi Nowa Zelandia Kolumbia Filipiny

© Jożin Entertainment 2010-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.