Adliswil: Odpoczynek

6 sierpnia 2014

W Adliswil zostałem przyjęty przez Pawła i Anię, którzy przeprowadzili się tego samego dnia do nowego mieszkania. Trud przeprowadzki nie przeszkodził jednak w przyjęciu utrudzonego podróżnika. Postanowiłem w ciągu najbliższego dnia odpoczywać, odpoczywać, a potem jak zostanie trochę czasu to jeszcze nieco poodpoczywać. Tak to właśnie upłynął tu pierwszy dzień. W tym czasie gorączkowo też rozważałem możliwość udania się do szwajcarskiego dentysty. Zrobiłem nawet małe rozeznanie i dowiedziałem się, że w Szwajcarii jest specjalna lista cen maksymalnych, jakie mogą pobierać dentyści za swoje usługi. Ostatecznie jednak tej opcji nie wybrałem - głównie ze względu na obawy, że stracę w gabinecie zbyt dużo pieniędzy.

Adliswil

Adliswil to spokojna miejscowość, położona zaledwie 10 km od Zurychu. Wznosi się nad nią wzgórze, skąd rozciągają się piękne widoki na Jezioro Zuryskie.

Adliswil Adliswil Adliswil

W gościnnych progach moich przyjaciół próbuję leczyć ząb różnego rodzaju środkami bakteriobójczymi znanymi już naszym przodkom, specyfikami o wielowiekowej tradycji...

Poprzedni wpis Następny wpis
comments powered by Disqus
© Jożin Entertainemt 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.