Przed wyjazdem do Kolumbii | Podróże Jożina
Podróze Jozina - strona glówna

Najnowsze wpisy na blogu


Przed wyjazdem do Kolumbii

2 maja 2011

Jutro wyjazd do Kolumbii. Start o 9.50 z Warszawy przez Frankfurt, a przylot około 19.00 do Bogoty.

Plan na trzy tygodnie na mapce poniżej.

Kolumbia - planowana trasa podróży

Czyli dwa dni w Bogocie, potem wyjazd do kolonialnych miasteczek Villa De Leyva, San Gil i Barichara. Następnie Medellín i Santa Fe de Antioquia. Przejazd nad wybrzeże karaibskie. Dzień lub dwa na wyspach Islas de San Bernardo. Zwiedzanie Cartageny. Potem przejazd w kierunku Santa Marta i 6-dniowy trekking w dżungli do ciudad perdida, czyli zaginionego miasta. Odpoczynek, leczenie odcisków. Gdzieś po drodze jeszcze będzie Mompox.

Nazwy podane wyżej nic nie mówią może, ale nie rozpisuję się teraz, bo 1) nie wiem, czy plan się nie zmieni 2) wszysto pokażą zdjęcia, opisy, filmiki, fotoblogi, które się wkrótce ukażą w miarę dostępności Internetu i wolnego czasu.

Ostatnim przystankiem będzie rodzinne miasto Shakiry, Barranquilla, gdyż stamtąd wracam do Bogoty 23 marca. Bilet już kupiony. Co ciekawe linie lotnicze Avianca mają inne ceny dla obcokrajowców, a inne dla Kolumbijczyków (dla obcych 2-3 razy drożej i brak zupełny taryfy promocyjnej). Wszedłem jednak na ich stronę, wybrałem "Kolumbia" i zarezerwowałem bilet po kolumbijskiej cenie. Potem tylko jeszcze zadzwonili do mnie z USA spytać, jaki mam numer karty kredytowej, więc płatność przeszła. Jaki z tego wniosek? Bilety w Avianca (największa linia lotnicza w Kolumbii) rezerwować jako "Kolumbia" i powinno działać... Mam nadzieję, że mnie wpuszczą na pokład...

Do zobaczenia wkrótce!

P.S. Ostatnio znalazłem ciekawą stronę www.flightradar24.com, na której można śledzić aktualne położenie wszystkich samolotów nad Europą. Uwaga! To wciąga. Moje loty:

3 maja 2011

09:50-11:35 Warsaw - Frankfurt/Main International LH 1347

14:30-19:05 Frankfurt/Main International - Bogotá LH 542


Poprzedni wpis Następny wpis


Loading
Porównywarka cen hoteli

Ostatnio dodane:


Pierwsza Podróż Jożina dookoła świata - dzienniki

Tagi:

Bangkok podróż dookoła świata Fidżi Nowa Zelandia Kolumbia Filipiny

© Jożin Entertainment 2010-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.